GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59597, SM, OS2, 9/125µm, 5m, λευκό

6,61 

Κωδικός προϊόντος: 59597

Σε απόθεμα

Διαθεσιμότητα: 1-3 ημέρες
Η τιμή ισχύει μόνο για ηλεκτρονικές αγορές.

+ -

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας SC-APC 59597, SM, OS2, 9/125µm, 5m, λευκό

Τα καλώδια τις Goobay κατασκευάζονται με τις καλύτερες τεχνικές προδιαγραφές και τα καλύτερα υλικά κατασκευής για μεγάλη αντοχή, προσφέροντας αξιοπιστία και υψηλής ποιότητας απόδοση ώστε να εξασφαλίζουν την απροβλημάτιστη χρήση τους.

-mono-mode καλώδιο οπτική ίνας
-για συνδέσεις FTTH, FTTB, FTTx
-minimum bending radius of 30 mm
-έως 100 Gbit/s
-IEC 60754 2, IEC 60332 1 και IEC 61034
-OS2, SM singlemode 9/125µm
-εξοπλισμένο με καπάκια προστασίας

Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Connection type: SC-APC (8°) male
Connection 2 type: SC-APC (8°) male
Contacting: Ceramic Ferrule
Optical fiber core diameter: 9 µ
Optical fiber sheath diameter: 125 µ
Wavelength: 1310 nm
Specification: Singlemode (OS2) White
Cable fiber type: Glass Fibre G657.A2
Cable type: simplex cable
bending radius: 30 mm
Material cable sheath: LSZH
Cable sheath diameter (approx.): 3 mm
Kink protection: yes
LSZH compliant: yes
Operating temperature from: -40 °C
Operating temperature up to: 85 °C
Cable length: 5m

Τεχνική υποστήριξη πελατών
Χρειάζεσαι τεχνική υποστήριξη για το συγκεκριμένο προϊόν; Λύσε όλες σου τις απορίες συνομιλώντας μαζί μας!
Η υπηρεσία Help Line προσφέρει την δυνατότητα σε εσένα, τον τελικό καταναλωτή, να μιλήσεις με το καταρτισμένο τμήμα της Duke PC Store για να λύσει τις απορίες σου, να σε συμβουλεύσει και να σε καθοδηγήσει.

Επικοινώνησε μαζί μας τηλεφωνικά ή με email!
Τηλέφωνο: 6956037673 (και Viber)
email: info@duke.com.gr

Η υπηρεσία Help Line λειτουργεί από Δευτέρα έως Παρασκευή, 09:00 – 17.00 (πλην επίσημων αργιών).

Βάρος0.073 kg
Κατασκευαστής

Κατηγορία

Τύπος

Μήκος

Χρώμα

Βύσμα

SKU: 59597 Κατηγορίες: , ,
Close Το καλάθι μου
Close Wishlist
Προβλήθηκαν Πρόσφατα Close
Close

Close
ΜΕΝΟΥ
Κατηγορίες