APEXEL κιάλια APS-PB8X21 για παιδιά, 8x zoom, Φ 21mm, μπλε
Κωδικός προϊόντος: APS-PB8X21
Σε απόθεμα
Διαθεσιμότητα: 1-3 ημέρες
Η τιμή ισχύει μόνο για ηλεκτρονικές αγορές.
Στην συσκευασία συμπεριλαμβάνονται πανάκι καθαρισμού και θήκη μεταφοράς.
-8x zoom
-μικρά σε μέγεθος
-με θήκη μεταφοράς
-αντιολισθητική επιφάνεια
Χαρακτηριστικά
Zoom: 8x
Objective lens diameter: 21mm
Εμβέλεια: 128/1000m
Exit pupil diameter: 2.75mm
Diameter of the eyepiece: 12mm
Main material: Metal + Rubber
Διαστάσεις: 116 x 85 x 55mm