TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-SR, έως 300m, Ver. 1.0

26,90 

Κωδικός προϊόντος: TL-SM5110-SR

Σε απόθεμα

Διαθεσιμότητα: 1-3 ημέρες
Η τιμή ισχύει μόνο για ηλεκτρονικές αγορές.

+ -

TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-SR, έως 300m, Ver. 1.0

Το TL-SM5110-SR έχει σχεδιαστεί για να επεκτείνει τις αποστάσεις σύνδεσης δικτύου Ethernet. Είναι ένα 10GBASE-SR υψηλής απόδοσης 850nm multi-mode SFP+ transceiver. Υποστηρίζει full duplex, 10Gbps Ethernet συνδέσεις έως 300m ή 33m με καλώδια ινών 50/125μm ή 62.5/125μm αντίστοιχα.

-Multi-mode SFP+ LC Transceiver
-Hot-Pluggable with maximum flexibility
-Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
-Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA)
-Compatible with switches with 10G SFP+ ports, like JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP, and more

Τεχνικά χαρακτηριστικά
HARDWARE FEATURES
DDM: Yes
SFP-MSA: Yes
Hot Swappable: Yes

TRANSCEIVER
Standards and Protocols: IEEE 802.3ae, TCP/IP, SFF-8472
Wave Length: 850nm
Power Supply: 3.3V
Fiber Type: 50/125um or 62.5/125um Multi-mode
Max. Cable Length: 300m (OM3)
Data Rate: 10Gbps
Port Type: LC/UPC
Safety & Emission: FCC, CE
Operating Temperature: 0–70 °C

Συσκευασία προϊόντος: Εργοστασιακή συσκευασία σε τυπωμένο χαρτοκιβώτιο

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
http://www.tp-link.gr/support-contact.html
Επικοινωνία: +30 210 6148834
Χρέωση: Αστική, αναλόγως τον πάροχο και την προέλευση κλήσης
Email: support.gr@tp-link.com
Ωράριο Λειτουργίας: Δευτέρα με Παρασκευή, 09:00 – 17.30 (πλην επίσημων αργιών)

Βάρος0.110 kg
Κατασκευαστής

Close Το καλάθι μου
Close Wishlist
Προβλήθηκαν Πρόσφατα Close
Close

Close
ΜΕΝΟΥ
Κατηγορίες